• Doprava zdarma

Diamond konvička Creano

Dočasně vyprodáno

Cena včetně DPH: 1 889 Kč poštovné ZDARMA

Upozornit emailem při naskladnění

Popis produktu


Záleží nám na dokonalosti, proto sami navrhujeme skleněné nádoby, které se nejlépe hodí pro přípravu kvetoucího čaje. Skleněná konvička Creano byla první z této umělecké řady. V zápětí jsme ji doplnili o skleněné šálky. Vrcholem naší práce je Diamond konvička Creano, která patří mezi opravdová umělecká díla a ve světě se u opravdových milovníků čaje těší velké oblibě.Všechny konvičky se vyrabí ve speciálních továrnách tradičním způsobem, tedy ručně, proto je každá konvička unikátní. Vysoká kvalita a tepelná odolnost skla, ze kterého se konvičky vyrábí, zajišťuje dlouhou životnost každého výrobku.

Dvoustěnná, ručně vyrobená čajová konvička s celosvětově populárním a unikátním designem. Nyní se konvička Diamond může objevit i na Vašem stole. Objevte pravé kouzlo čaje a vychutnejte si každý okamžik!

Konvička Diamond výborně tepelně izoluje. Uvnitř konvičky čaj vydrží dlouho horký, zatímco stěny konvičky jsou vlažné! Požitek čaje si nyní můžete užít o mnoho déle. Nemusíte se bát, že Vám čaj rychle vychladne nebo že si popálíte ruce.

Konvička Diamond není jen praktická, je to i umělecké dílo. Diamond Desing je Váš styl.

Vhodná do myčky

Dárkově zabalena

Velikost: 160 x 150 x 235 mm

Tepel.odolnost: od -20°C do +150°C

Objem: cca 800 ml 


Chcete produkt popsat laserem?

Zadejte údaje pro popis laserem.

V případě fotografie můžete zadat krátký text zdarma.

Ukázka produktu s popisem laseru.

Dárek zdarmak objednávce

Zadejte svůj email, na který Vám zašleme dárek zdarma.

Obchrana osobních údajů