Kategorie

<   Zpět na produkty

Exquisi Tea set Creano Zelený čaj

Dočasně vyprodáno

Exquisi Tea set Creano Zelený čaj

Dočasně vyprodáno

Cena včetně DPH: 595 Kč

Cena včetně DPH: 595 Kč

Upozornit emailem při naskladnění

Popis produktu


Exquisi Tea Zelený:

Špičková ručně vybraná rarita zeleného čaje s celými listy a stříbrnozelenými čajovými špičkami z čínské provincie Guangxi.

Exkluzivní pochoutka pro chuťové poháry a oči! Tento čaj překvapí svou ušlechtilou, žlutozelenou barvou v poháru a jeho sladkou a mírnou chutí s květinovým nádechem. Díky své mimořádné kvalitě čaj toleruje dlouhé doby louhování bez toho, aby se stal hořkým.Snadná příprava:

Kombinace šálku a kvalitních čajových lístků s bavlněnou šňůrkou umožňuje přípravu jako klasický sáčkový čaj. Jednotlivé listy obalené do bavlněné šňůrky se mohou v hrnci plně rozvinout a do horké vody dávají celé kytice příchutí. Výsledkem je exklusivní mírně ovocno-květinová chuť nejvyšší kvality. Tímto způsobem exquisi Tea kombinuje výhody volných čajových listů nejvyšší kvality s jednoduchou přípravou, stejně jako čajový sáček. Umožňuje vytvořit šálek čaje přímo v šálku, aniž by bylo nutné používat čajovou nádobu, filtr nebo louhovač.1 exquisi Tea Zelený lze použít až na 3 louhování.Obsah: 12 ks exquisi Tea Zelený, 24g, ručně vyráběný šálek Creano 200ml

Složení: Zelený čaj

 


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

Chcete produkt popsat laserem?

Zadejte údaje pro popis laserem.

V případě fotografie můžete zadat krátký text zdarma.

Ukázka produktu s popisem laseru.