Luxusní aroma svíčka Horký jablečný štrůdl velká

skladem

Cena včetně DPH: 790 Kč + poštovné již od 69 Kč

Ks

Popis produktu
Vonné svíčky BellaCandles se vyznačují báječnými příjemnými vůněmi, naprosto luxusním balení a provedením, dobou hoření 80-120 hodin a hlavně každá svíčka v sobě obsahuje stříbrný prstýnek vyrobený z pravého stříbra o maximální hodnotě až 14.000 Kč! Darujte originální luxusní dárek pro svou drahou polovičku. Svíčky jsou balené v dárkových krabičkách. Samotná svíčka je uložena ve skleněné dóze se skleněným víčkem. Dokonalé čisté provedení dělá z tohoto produktu jedničku v oblasti nákupu vonných aroma svíček.

V každé svíčce je vložen náhodný prstýnek, takže předem nevíte, jaký prstýnek se objeví po vyhoření svíčky. Prstýnek je vložen někde uprostřed svíčky, takže nikdy nevíte, jestli se objeví po hodině hoření, dvou hodinách, či až po úplném vyhoření. Aroma svíčky vytvoří naprosto báječnou atmosféru v každé domácnosti. Ideální dárek pro vaši drahou polovičku s krásným překvapením uvnitř svíčky. Zpracování prstýnků je také velmi precizní a nejvyšší hodnota prstýnku, který se může objevit, je až 14.000 Kč!


Chcete-li si dopřát vůni svěžího a ještě teplého jablečného koláče bez nutnosti jíst tuto lahodnou pochoutku? Zapalte si svíčku BellaCandles - Horký Jablečný Štrůdl. Příjemná vůně jablek a skořice Vám zpříjemní každý okamžik.

Velikost svíčky: Velká

Doba hoření: 80 - 120 hodin

Vůně: Jablečný štrůdl

Vlastnost: Prsten z pravého stříbra uvnitř

Váha: 1,4 kg

Každá svíčka v sobě skrývá jeden z 15-ti modelů stříbrných prstenů (pravé stříbro 925). Prsteny jsou o třech různých velikostí a to 51.5 mm, 54 mm a 56.6 mm. Prsteny jsou umístěné zcela náhodně a nelze vybírat velikost ani model. Prsten je umístěn v první třetině svíčky a objeví se tedy po vyhoření jedné třetiny vosku. Vosk není vyráběn z ropy (nejedná se o parafín) a je tedy 100% ekologický. Vosk je vyráběn z rostlin. Knot je bezolovnatý.


Chcete produkt popsat laserem?

Zadejte údaje pro popis laserem.

V případě fotografie můžete zadat krátký text zdarma.

Ukázka produktu s popisem laseru.